PODLAHY OVĚŘENÉ ČASEM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to nejlepší! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÍ RIGIDNÍ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, měkké, voděodolné, 150m2 bez přechodových lišt, protizvukové. / Prestižní prémiové dřevěné parkety ParkettWorld s voděodolným povrchem! Děláme z podlah a parket schody, dveře, stoly atd. ve stejné barvě! / HORMANN dveře a zárubně nejlepší ceny! / Designový nábytek BRIK! / Oficiální importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vířivky!

FSC

FSC

FSC CERTIFIKÁT

FSC® znamená Forest Stewardship Council. FSC® je mezinárodní organizace, která stanovuje standardy pro to, co je zodpovědně obhospodařovaný les, environmentální i sociální. FSC® hovoří o zodpovědně obhospodařovaném lese
když jsou ekologické, sociální a ekonomické aspekty v rovnováze.
JAK FSC® FUNGUJE?
FSC® les sestává z 30 časových úseků. Je dovoleno těžit jen z jednoho časového úseku každý rok, aby měl les pak čas na zotavení.
Všechny společnosti, které prodávají produkty s certifikátem FSC®, musí být součástí takzvaného řetězce opatrovnictví. To znamená, že každá společnost v tomto řetězci musí mít certifikát FSC®. Vyberte si produkty s certifikátem FSC® a budete součástí tvorby dalších zodpovědně obhospodařovaných lesů po celém světě. Více FSC® lesů povede ke snížení emise CO2, bojkotu nelegální těžby dřeva a to, aby původní obyvatelstvo a zvířata mohla nadále žít ve svém přirozeném prostředí.
JAKÁ JE VAŠE VÝHODA POUŽÍVÁNÍ FSC®?
Použitím dřeva s certifikátem FSC® si můžete být jisti, že vaše parketa/interiér pochází z zodpovědně obhospodařovaných lesů. Kromě toho je to environmentálně přátelské, je zde i rostoucí poptávka po malých i velkých projektech.
Účastí ve spotřebitelském řetězci FSC® a výběrem certifikátu FSC®, vstoupíte na zcela nový trh. To nabízí spoustu příležitostí
pro firmy ve způsobech udržitelnosti, marketingu a prodeje.
UDRŽITELNOST: Udržitelné podnikání je jedním z nejdůležitějších vlastností, které musí společnost v dnešní době garantovat. Kromě toho, vlády stanoví vyšší standardy z hlediska udržitelnosti. Je důležité jít s dobou.
MARKETING: FSC® nabízí velkou podporu z hlediska marketingu. Díky FSC® lze odlišit firmy na konkurenčním trhu.
PRODEJ: FSC® v budoucnu umožní přiblížit se na nové trhy. Příkladem takového nového trhu je rostoucí projektový trh, kde produkty s certifikátem FSC® nemohou déle ignorovat.
V současnosti je často povinné používat produkty FSC a Cradle to Cradle TM v rámci projektů.
Výběrem našich produktů budete mít jistotu, že splníte všechny vysoké standardy a požadavky!