PODLAHY OVĚŘENÉ ČASEM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to nejlepší! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÍ RIGIDNÍ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, měkké, voděodolné, 150m2 bez přechodových lišt, protizvukové. / Prestižní prémiové dřevěné parkety ParkettWorld s voděodolným povrchem! Děláme z podlah a parket schody, dveře, stoly atd. ve stejné barvě! / HORMANN dveře a zárubně nejlepší ceny! / Designový nábytek BRIK! / Oficiální importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vířivky!

Jak používat Roomvo?

Krok 1:

Přejděte na webovou aplikaci Roomvo:

https://www.roomvo.com/my/vetedy?vendor_code=208471d5

 

Krok 2:

Uložte odkaz jako "aplikaci" na vaši úvodní obrazovku.

iPhone: Klepněte na ikonu "krabice-šipka" na spodní části obrazovky. Potom klikněte na "Přidat na úvodní obrazovku".

roomvo-1 

Na zařízeních s Androidem: když zadáte odkaz do Chrome, klikněte na 3 tečky v pravém horním rohu obrazovky. Potom klikněte na "Přidat na úvodní obrazovku".

 

Krok 3:

Vyfotografujte oblast, kde chcete, aby se zobrazila dřevěná terasa Softline®/Technideck®.

 

Klepněte na první oranžový obdélník.

Vyfotografovat: Roomvo potřebuje pro plnou efektivitu tříosý orientační bod. Proto budete potřebovat alespoň stěnu/nízkou stěnu na pozadí, aby mohla definovat zemi.

Příklad 1: Uvnitř, Roomvo funguje perfektně, protože místnosti jsou vymezeny stěnami.

 

roomvo-2

 

Příklad 2: Venku, Roomvo potřebuje orientační bod. V příkladu níže chybí vymezení (žádné stěny, nízké stěny,.) a obzor je velmi daleko. V tomto příkladu Roomvo bere hranici jako "vymezení".

roomvo-3

 

Příklad 3: V tomto příkladu je rámec daný stěnou a nízkou stěnou a jak můžete vidět, Roomvo funguje perfektně, i když jsou garážová vrata polootevřená.

 roomvo-4

 

Příklad 4: Tento příklad dobře ukazuje, že Roomvo se nebojí šikmého terénu, pokud existuje vymezení. Skvělý praktický příklad.

 roomvo-5

 

Příklad 5: Nízká stěna a stěna domu, další praktický příklad, který ukazuje, jak dobře Roomvo funguje.

roomvo-6

 

Příklad 6: Tento příklad nás všechny udivil, protože terasa je na trávníku a není vymezena žádným vertikálním vymezením.

Ukazuje, že Roomvo nás může překvapit!

 

roomvo-7

 

Když je fotografie vyfocena a načtena ve webové aplikaci Roomvo, objeví se první simulace. Potom je také možné změnit vzhled a otáčet povrch kliknutím na „Možnosti produktu“.

roomvo-8

 

Druh dřeva nebo produkt můžete změnit klepnutím na oranžový obdélník "Změnit produkt". Potom prohledejte všechny druhy dřeva.

roomvo-9

Dejte si pozor: Jelikož Ipe, Padouk, Cumaru a Merbau jsou dostupné pro systémy Softline® i Technideck®, objeví se dvakrát. Vizuál se nezmění, změní se URL a popis produktu.

roomvo-10

 

Krok 6:

Když jste na této stránce, máte k dispozici několik možností:

Zkontrolujte stránku produktu na naší webové stránce kliknutím na oranžový obdélník "Přejít na stránku produktu"

Odeslat toto nastavení e-mailem

Stáhnout toto nastavení

Sdílet tuto fotografii prostřednictvím různých mediálních kanálů

 

 

Krok 7:

Zabavejte se! Zkuste tuto aplikaci u svých přátel doma a sdílejte aplikaci, kolik jen můžete!