PODLAHY OVĚŘENÉ ČASEM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to nejlepší! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÍ RIGIDNÍ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, měkké, voděodolné, 150m2 bez přechodových lišt, protizvukové. / Prestižní prémiové dřevěné parkety ParkettWorld s voděodolným povrchem! Děláme z podlah a parket schody, dveře, stoly atd. ve stejné barvě! / HORMANN dveře a zárubně nejlepší ceny! / Designový nábytek BRIK! / Oficiální importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vířivky!

Zdravý interiér. Vďaka COREtec kompozitnej vinylovej podlahe máte zdravý vzduch v interiéri. Ako je to možné?

COREtec-FLOORS_logo_Q

COREtec kompozitná vinylová podlaha znamená, že je zmesou 50% kameňa a 50% panenského vinylu. Kameň znamená stabilitu až 400 m2 bez prechodových líšt a prahov a panenský vinyl znamená zdravý interiér, pretože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, rozpúšťadlá, ftaláty, olovo a pod. Kúpou COREtec kompozitnej vinylovej podlahy si zaistíte aj zdravý vzduch v interiéri!

COREtec kompozitná vinylová podlaha je testovaná v certifikovaných laboratóriách. Disponuje naprísnejšími certifikátmi kvality ovduší v interiéri.

Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri A+
 
Green_guard_gold
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri Green guard gold
 
pb
 
Certifikát bez olova
 
 
Certifikát bez ftalátov
 
EC1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri EC1
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri DIBt
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri AgBB
 
m1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri M1
 
Zdravy_interier