PODLAHY OVĚŘENÉ ČASEM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to nejlepší! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÍ RIGIDNÍ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, měkké, voděodolné, 150m2 bez přechodových lišt, protizvukové. / Prestižní prémiové dřevěné parkety ParkettWorld s voděodolným povrchem! Děláme z podlah a parket schody, dveře, stoly atd. ve stejné barvě! / HORMANN dveře a zárubně nejlepší ceny! / Designový nábytek BRIK! / Oficiální importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vířivky!

Vše o COREtec

Montáž

 


Použití

Použití kompozitní vinylové podlahy COREtec.
Podívejte se na naše realizace:

  • na stěně
  • v koupelně
  • detail mezi předsíní a sprchovým koutem bez přechodové lišty
  • schody
  • dveře

Stolynábytek COREtec můžeme také vyrobit.


Starostlivost

Péče o kompozitní vinylovou podlahu COREtec


Vizualizér místností

Room_designer_Coretec


Katalogy

 
 

Produkty o tloušťce: 5 mm

Všetko o coretec

KATALÓG PROPLUS

Všetko o coretec

TECHNICKÝ LIST PROPLUS

Všetko o coretec

KATALOG SURPLUS

Produkty o tloušťce: 8 mm

Všetko o coretec

KATALOG ESSENTIALS

Všetko o coretec

KATALOG AUTHENTICS

Všetko o coretec

KATALoG CERATOUCH

Všetko o coretec

KATALOG NATURAL

Všetko o coretec

KATALÓG NATURALS

Produkty o tloušťce: 15 mm

Všetko o coretec

KATALOG  XL-END

 

Certifikáty

Jsme jiní než ostatní. Doživotní garance pro byty a domy! Disponujeme certifikáty kvality ovzduší v interiéru – splňují nejpřísnější kritéria – neuvolňují se žádné nežádoucí latě ani při podlahovém topení do ovzduší.
CERAguard – nepoškrábatelná vrstva jako u gresové dlažby!
CERAgroove – U-drážka u všech dekorů! Žádné spárování


Často kladené dotazy

Vyberte si kategorii pro více odpovědí.

Koupě COREtec kompozitní vinylové podlahy

Co je COREtec ve zkratce?

Kompozitní vinylová podlaha nejnovější generace!

Vícevrstvá 100% voděodolná prémiová rigidní plovoucí podlaha s korkovou podložkou pro zdravé bydlení s doživotní garancí!

COREtec je nejnovější generace parket a dlažeb.

Co znamená, že je vícevrstvá kompozitní vinylová podlaha ?

COREtec kompozitní vinylová podlaha se skládá z více vrstev. Je to nejnovější generace kompozitních vinylových podlah. Na vrchu je vrchní vrstva, která zajišťuje odolnost proti poškození podlahy. Je to mix akrylu a korundu. Zátěž je až 33/42 – vysoká zátěž kancelářských prostorů. Pod vrchní vrstvou je dekorační vinylová vrstva – dekor, který vidíte. Pod touto vrstvou se nachází jádro lamely, které obsahuje 50% panenského vinylu a cca 50% kamene. Toto jádro má výrobce US Floors patentované. Je nenasákavé a velmi stabilní. A nakonec je tu korková vrstva. Plovoucí podlaha zajišťuje možnost montáže přímo na beton nebo na anhydrit, který nemusí být ve 100% stavu, na keramiku, nebo na starou podlahu, protože zvládne nerovnosti až 4 mm na 2bm. Nemusíte podklad stěrkovat, nivelizovat atd, tím Vám šetříme čas a peníze!

Je COREtec 100% voděodolná plovoucí podlaha s integrovanou podložkou?

COREtec kompozitní vinylová podlaha je skutečně 100% voděodolná! Jádro totiž obsahuje cca 50% kamene.  A všechny ostatní vrstvy jsou nenasákavé. Proto vstupní část, chodba, kuchyň, koupelna nejsou problém. Nevadí ji červené víno, kečup, slaná voda a apod. Podívejte se na náš extrémní test – žádné ohnutí, žádné nadouvání!

POZOR! To, že COREtec podlaha je 100% voděodolná neznamená, že ji můžete pokládat na mokrý podklad. Tlak může způsobit deformaci lamel a na mokrém podkladě může vzniknout plíseň!

A samozřejmě máme klik systém na všech stranách lamely, protože je to plovoucí podlaha, která nevyžaduje lepení! Korková přírodní podložka je součástí všech lamel, takže nepotřebujete dokupovat jinou podložku! Klikni na extrémní test ve vodě od 10/2017

Je COREtec kompozitní vinylová podlaha pro zdravé bydlení?

Ano. Výrobce totiž používá při výrobě tzv. panenský vinyl – neobsahuje žádné změkčovadla ani rozpouštědla jako běžné vinylové podlahy. COREtec kompozitní vinylová podlaha disponuje nejpřísnějšími certifikáty kvality ovzduší v interiéru jako např. A+, bez olova, bez ftalátů, Green guard gold, EC1 atd. Podívejte se v našich katalozích na zadních stránkách.  Pokud máte ve svém domě nebo bytě podlahové topení , kompozitní vinylové podlahy COREtec Vám nebudou  nic uvolňovat do vzduchu – lidově řečeno Vám nebude vinylová podlaha smrdět v interiéru.

COREtec kompozitní vinylové podlahy - bezbariérový dům nebo byt?

Ano. Kompozitní vinylová podlaha se může položit plovoucím způsobem až 400 m2 ( 20x20m) bez dilatačních mezer mezi místnostmi – žádné přechodové lišty nebo prahy, žádné výškové rozdíly mezi místnostmi! Vinylová podlaha je vhodná do vstupní části, chodby, kuchyně, koupelny, sprchy, do různých místností jako posilovna, sauna, zimní zahrada, místnost s vířivkou nebo bazénem atd. Kompozitní vinylová podlaha se minimálně smršťuje nebo rozpíná díky stabilním vrstvám lamely. Stačí nechat jen po obvodu min 6 mm dilataci, kterou zakryjí soklové lišty, protože všechny stavební materiály jako jsou zdi a podklad pracují.

Jak dlouho mi vydrží kompozitní vinylová podlaha COREtec?

Výrobce poskytuje doživotní garanci na kompozitní vinylové podlahy což znamená, že Vaše plovoucí podlaha bude splňovat účel, kterému slouží. Např. po dobu životnosti se nerozpadnou lamely, vrchní vrstva 0,55 mm se neprošoupe až na dekorační vrstvu, nebudete mít spáry mezi lamelami při dodržení tolerance nerovnosti při pokládce a nebudete mít žádné stopy po tekutinách na povrchu. V komerčních prostorech je životnost omezena na 10 let, kvůli vyšší zátěži než v privátním použití.

Můžete mi namontovat kompozitní vinylovou podlahu i do kanceláře?

Ano. Plovoucí kompozitní vinylové podlahy mají 0,55 mm výšku nášlapné vrstvy, která má odolnost 33/42. Je vhodná do vysoce zatížených kancelářských prostorů.

Je kompozitní vinylová podlaha měkčí a teplejší než laminátová a dřevěná podlaha?

Ano. Kompozitní vinylová podlaha má speciální vrstvy, které zajistí, že povrch je měkčí a proto je chůze komfortnější. Vaše klouby už nebudou trpět. Kámen který je v jádru podlahy se nahřívá z prostorové teploty v místnosti a proto je teplejší než laminátová a dřevěná podlaha a také než běžné vinylové podlahy. Také v sobě kumuluje teplo jako kachlová pec.

Potřebují kompozitní vinylové podlahy COREtec před montáží stěrkovat podklad nebo ho nivelizovat?

Ne. Kompozitní vinylová podlaha je stabilní a pevná a proto nekopíruje podklad. Součástí každé lamely je korková podložka. Stačí dodržet toleranci nerovnosti podkladu 4 mm/2 bm. Musí být dodržené základní pravidlo : pevný, suchý a rovný podklad.

Je COREtec kompozitní vinylová podlaha stabilní od 0- 65 stupňů?

Ano. Kompozitní vinylové podlahy je nejlepší montovat při 20 stupních. No ale i v nevytopené místnosti nebo ve velmi teplé místnosti to kompozitní vinylová podlaha zvládne. Pokud budou teploty i mínusové nebo vyšší než 65 stupňů, je potřeba kompozitní vinylovou podlahu celoplošně přilepit speciálním lepidlem, aby se nezdeformovali.

Musí se kompozitní vinylová podlaha aklimatizovat?

Tím, že COREtec je velmi stabilní kompozitní plovoucí podlaha díky jednotlivým vrstvám lamely a stabilnímu jádru, není potřeba ji aklimatizovat. Plovoucí podlahy můžeme hned montovat. Protože čas jsou peníze!

Je COREtec kompozitní vinylová podlaha tišší než ostatní podlahy?

Ano. 8 mm plovoucí vinylová podlaha redukuje 20 db a 5 mm redukuje 17 db. Redukce zvuku je způsobená jedinečnými vrstvami, ze kterých jsou lamely složené.

Je kompozitní vinylová podlaha odolná vůči dětem nebo domácím miláčkům?

Ano. Ať děti vylijí cokoliv na kompozitní vinylovou podlahu nebo domácí miláčkové zanechají na vinylové podlaze jakékoliv výměšky, všechno tohle zvládne Vaše kompozitní vinylová podlaha . Kompozitní vinylová podlaha je teplá plovoucí podlaha, takže Vaše děti si na ni budou velmi rády hrát.

Je kompozitní vinylová podlaha vhodná do holičství, laboratoří, nemocnic a pod.?

Ano. Povrch se lehce čistí, neabsorbuje nečistoty a kompozitní vinylové podlahy mají elektrostatické provedení.

Kolik dekorů máte v nabídce?

Momentálně máme k dispozici více než 250 designů, což znamená fantastický výběr nejen dřevodekorů ale i imitací rybích vzorů kamenů a dlažeb. Též máme různé rozměry lamel, které buď imitují velké dřevěné podlahy nebo se rozměry blíží dlažbám. 

Můžete mi namontovat kompozitní vinylovou podlahu i na stěnu?

Ano. Celoplošně Vám nalepíme kompozitní vinylové podlahy i na stěnu.

Kompozitní vinylová podlaha se může montovat i na schody?

Ano. Celoplošně Vám nalepíme kompozitní vinylovou podlahu i na schody s podsvícením nebo vám ohneme kompozitní vinylovou podlahu dle vašeho požadavku.

Můžete nám z kompozitní vinylové podlahy vyrobit dveře?

Ano. Umíme Vám vyrobit bezfalcové masivní dveře ve stejném dekoru jako je COREtec podlaha.

Nabízí výrobce i originální příslušenství např. soklové lišty, schodové hrany?

Ano. Soklové lišty, přechodové lišty, ukončovací lišty a schodové hrany ve stejném dekoru jako je kompozitní vinylová podlaha pro Vás mám připravené.

Je potřebná parozábrana na podlahové vytápění?

Musí být dodržené základní pravidlo: pevný, suchý a rovný podklad. COREtec kompozitní vinylová podlaha je vhodná na všechny typy zalitých podlahových topení, ať už teplovodní nebo elektrické.

Parozábrana zabrání tomu, aby se voda dostala do porů korkové podložky, kde potom hrozí vznik plísně na podkladu. Také voda může negativně působit tlakem na klikový spoj, který se časem může zdeformovat.

Proto nastavte vysušovací program potěru, kde se Vám po dobu 21 dní podklad dostatečně vysuší. Zbytkovou vlhkost ještě zkontrolujte vlhkoměrem a pokud je potřeba ještě podklad dosušte dalším intenzivním topením a větráním místnosti.

Kde můžu koupit kompozitní vinylovou podlahu?

Jsme hrdi na naši celonárodní síť maloobchodních společností, kde Vám nabídneme speciální kompozitní plovoucí podlahy.

Najdu kompozitní vinylové podlahy v DIY obchodech?

Ne, bohužel ne. Preferujeme kompletní servis a odborné poradenství dostupné prostřednictvím naší sítě specializovaných prodejců.

Kolik balení si mám koupit?

To záleží na tom, které kompozitní podlahy si vyberete, Běžná rezerva je 10-15%.

Mám počítat při koupi kompozitních vinylových s rezervou?

Ať už jde o plovoucí podlahy, tapety nebo barvy, vždy je lepší mít víc než potřebujete místo toho, že budete potřebovat víc než máte. Doporučujeme Vám koupit o 10-15% více než jsou Vaše požadavky a čtvercové metry, aby jste se ochránili před chybami při instalaci nebo jinými nepředvídatelnými okolnostmi.

Koupě CERAtouch COREtec stone

Co je CERAtouch ve zkratce?

Dlažba bez spárování na click. Je to keramická minerální plovoucí podlaha! Jde o kolekci COREtec stone.

Vícevrstvá 100% voděodolná prémiová keramická minerální plovoucí podlaha s korkovou podložkou pro zdravé bydlení s doživotní garancí!

Co znamená, že je CERAtouch keramická minerální vícevrstvá podlaha?

Všechny výše uvedené unikátní vlastnost COREtec platí i pro CERAtouch. Keramická minerální plovoucí podlaha se skládá z 8 vrstev na rozdíl od COREtec. Unikátem je CERAguard, skleněná vlákna a minerální jádro. Na vrchu je horní vrstva, která zajišťuje odolnost proti poškrábání podlahy – termální živice – CERAguard vrchní vrstva. Tak  jak těžko poškrábete mramorovou dlažbu, stejně tak těžko poškrábete i CERAtouch! Zátěž je 34/42 – nejvyšší zátěž kancelářských prostorů.

Pod horní vrstvou je dekorační vinylová vrstva – dekor, který vidíte. Pod ní se nachází vinylová vrstva z panenského vinylu, která zajistí stabilitu a měkkost lamely. Dále následuje vrstva ze skelného vlákna, která zajistí extrémní stabilitu. Pod touto vrstvou se nachází 100% minerální jádro. Obsahuje Oxid horečnatý, který se získává z horniny magnézia. Jádro je nenasákavé a velmi stabilní. Následuje opět vrstva skelného vlákna a vinylová vrstva kvůli stabilitě lamely. A na konec je tu korková podložka. Zajišťuje možnost montáže keramické plovoucí podlahy přímo na beton nebo anhydrit, který nemusí být ve 100% stavu, na keramiku nebo starou podlahu, protože keramická minerální plovoucí podlaha zvládne nerovnosti až 4 mm na 2 bm. Nemusíte podkládat, stěrkovat, nivelizovat atd. Tím Vám šetříme čas a peníze!

Jaké výhody poskytuje CERAtouch oproti keramické dlažbě?

Keramická minerální plovoucí podlaha je teplejší, lehčí a tišší než keramická dlažba. Nepraskne a není potřeba ji spárovat – má U-drážku. Její různé šarže nezpůsobují různé barevné rozdíly. CERAtouch lamely jsou rovné bez žádných výdutí jak to bývá u keramických dlažeb. Vyznačuje se extrémní stabilitou. Montáž je možná na jakýkoliv povrch ať jsou to staré keramické dlažby, staré podlahy nebo popraskaný beton. Žádné zbytečné náklady, prach a špína! 400 m2 ( 20x20m) montáž v celku bez přechodových lišt nebo prahů mezi místnostmi. Soklové lišty ve stejné barvě jako keramická plovoucí podlaha. Rychlá montáž klik spojem s integrovanou korkovou podložkou Vám šetří čas a peníze!

Kolik dekorů má v nabídce CERAtouch keramická plovoucí podlaha?

Momentálně máme k dispozici 36 designů což znamená fantastický výběr a možnost kombinací dekorů a 3 rozměrů lamel. Máme malou dlažbu, velkou dlažbu a rozměr standartní lamely.
 

Instalace

Můžu si svoje plovoucí  podlahy COREtec (CERAtouch) nainstalovat sám?

Ano. Naše pevné lamely různých rozměrů umožňují “ plovoucí montáž “ na různé existující podklady. Montáž klikovým spojem zvládne i průměrný montér při dodržení podmínek  uvedených v návodě na instalaci.
 

Musím si svoje plovoucí podlahy COREtec (CERAtouch) instalovat sám?

Samozřejmě, že ne. Váš místní prodejce rád poskytne profesionální montážní služby. A naše plovoucí montáž klikáním udrží montážní náklady níže než u mnohých jiných typů podlah.
 

Jaké nástroje budu potřebovat na montáž plovoucích podlah COREtec ( CERAtouch)?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

Kde může být plovoucí podlaha COREtec ( CERAtouch ) instalovaná?

Naše 100% voděodolné lamely a dlaždice je možné instalovat ve kterékoliv místnosti Vašeho domu, od suterénu po nejvyšší poschodí. COREtec je produkt pro interiér a musí být skladovaný /instalovaný v interiéru s regulovanou teplotou, udržovanou mezi 13-29°C

Je možné plovoucí podlahy COREtec ( CERAtouch ) instalovat na podlahové topení a chlazení?

Ano. 5 mm COREtec vinylová podlaha má tepelný odpor jen 0,0318/W m2. 8 mm COREtec vinylová podlaha má tepelný odpor 0,066 K/W m2. CERAtouch keramická plovoucí podlaha má tepelný odpor 0,0295 K/W m2. Jsou to výborné parametry, protože nepřesahujeme 0,15 K/W m2, tedy naše plovoucí výborně propouštějí teplo. Dobrou zprávou je též to, že naše plovoucí podlahy jsou vhodné na teplovodní i na elektrické podlahové topení zalité v podkladu. V případě nezalitých elektrických roštů v podkladu si požádejte o vyjádření výrobce těchto topných těles, jestli je naše podlaha vhodná k použití. Důležité parametry na podložku jsou 350 kg/ m3 a tloušťka do 3 mm. Podrobné pokyny a doporučení najdete v návodu na instalaci.

Můžu plovoucí podlahy COREtec ( CERAtouch ) instalovat v exteriéru?

Ne, naše plovoucí podlahy jsou určeny do interiéru. Pokud nainstalujete naše podlahy v exteriéru, bude to mít za následek zrušení jakékoliv záruky na produkt.
 

Můžu plovoucí podlahy COREtec ( CERAtouch) instalovat na vlhký podklad?

Stále je nejlepší když máte podklad vysušený, hlavně v případě podlahového topení. Anhydrit musí být přebroušený, aby tzv. škraloup, který se vytvoří na povrchu po jeho vylití nebránila jeho vysoušení. Na vlhkém podkladu hrozí vznik plísní, což všichni uznáte není v pořádku, když máte v novém domě plíseň. Pokud si nejste jistí jestli je podklad dostatečně vysušený, radši použijte parozábranu. Součástí našich plovoucích podlah je korková podložka, která má pory a ze které se voda nedostane, protože se voda tlačí nahoru, když se odpařuje. A nechte 1 cm dilataci mezi podlahou a stěnou bez lišt, aby se Vám postupně podklad vysušil. Podrobné pokyny a doporučení najdete v návodu na instalaci. Stále platí zásada, že podklad musí být pevný, suchý a rovný.
 

Potřebuje plovoucí podlaha expanzní prostor u stěny?

Ano min. 6 mm, protože i zdi pracují.

Péče

Co následuje po instalaci plovoucí podlahy?

Nejdřív plovoucí podlahu vysajte a utřete prach. Odstraňte všechny volné nečistoty a kamínky. Potom vyčistěte plovoucí podlahy mírně navlhčeným mopem s COREtec čističem. Při přemísťování nábytku nebo jiných těžkých předmětů po podlaze vždy používejte filcové podložky nebo kartony.

Jak můžeme vyčistit svoje plovoucí podlahy?

Plovoucí podlahy jednoduše zameťte nebo vytřete suchým mopem, aby jste dostali pryč nečistoty, prach a kamínky. Vyvarujte se špinavého mopu, protože by mohl zanechat stopy, které by mohli po čase Vaše podlahy otupit. Pro důkladnější vyčištění budete potřebovat ph neutrální čistič, tak že nepoužívejte prostředky, jako leštící prostředky na podlahu. Doporučujeme náš denní čistič, který je svěže voňavý, rychleschnoucí a vysoce koncentrovaný čistič. Náš denní čistič odstraňuje nečistoty při stírání podlahy a dodává podlaze nový vzhled. Nezanechává stopy, tak že zůstane zachovaný původní vzhled. Doporučujeme používat COREtec Intenzívní čistič na pravidelné hloubkové čištění. Postupujte podle pokynů na štítku. Před jakýmkoliv mokrým čištěním vždy předem vysajte nebo odstraňte špínu.

Nepoužívejte vysavače s rotujícími tyčemi na tvrdé povrchy. V žádném případě nepoužívejte parní čističe, protože vysoké teplo může způsobit zvlnění a odlupování vinylové vrstvy. Nepoužívejte výrobky s leskem.

Jak odstranit skvrny a fleky?


Stejně jako v případě jiných povrchů budete chtít absorbovat mokré rozlití co nejrychlejším odsátím pomocí papírových nebo látkových utěrek. Podle potřeby opláchněte vodou a osušte. Zaschlé míst je potřeba odstranit jemným čištěním a opláchnutím vodou, Vysajte.

Na odolnější nečistoty nabízíme speciální prostředek na odstranění skvrn. Odstraňovač skvrn je speciálně navržený odstraňovač lepidla, skvrn a znečištění jako např. atrament, krém na boty, fixa, kuličkové pero, kosmetika, mastnota, olej, disperzní barvy, laky a zbytky voděodolného lepidla na všech našich plovoucích podlahách. Nepoužívejte universální čistící prostředky ani abrazivní čistící prostředky, protože tyto výrobky výrobky můžou zanechat zbytky.

Je možné plovoucí podlahy čistit parním čističem?

Ne. V žádném případě nepoužívejte parní čističe, protože vysoké teplo může způsobit zvlnění a odlupování vinylové vrstvy. Nepoužívejte výrobky s leskem.
 

Jak mám ošetřovat svoji podlahu aby dobře vypadala?

Jedinou největší příčinou poškození jakékoliv podlahy nebo povrchové úpravy je odírání nečistot a kamínků. Pokud je to možné, použijte rohožky u vstupu a dveřích. Pokud se rohože pokládají přímo na naše plovoucí podlahy, použijte rohož bez latexového nebo gumového podkladu, aby jste zabránili možnému zabarvení. 

Pod těžkým nábytkem, stoličkami a stoly používejte odolné podlahové chrániče. Používejte vhodné okenní stínění, protože přímé sluneční světlo může časem způsobit vyblednutí barvy podlahy.

V neposlední řadě můžete podlahu vyčistit pomocí našeho čističe COREtec Denní čistič. Náš Denní čistič, speciálně vyvinutý na každodenní čištění, je svěže vonící, rychleschnoucí a vysoce koncentrovaný čistič.

Jak odstranit škrábance z COREtec podlahy?

Vinylová podlaha má velmi odolný povrch, ale i když přesto máte škrábance, podívejte se jak si umíte odstranit škrábance sadou na škrábance od Dr. Schutz sprej a pero.

223 položek celkem
Beaufort 50 RLV 1704
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1704
Bellagio 50 RLV 1220
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1220
Candler 50 RLV 1209
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1209
Century 50 RLV 1204
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1204
Comcast 50 RLV 1201
Novinka Tip 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1201
Cristal 50 RLV 1701
Novinka Tip 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1701
Elegance Oak 73 (50 RLV 3673)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3673
Elegance Oak 76 (50 RLV 3676)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3676
Elegance Oak 83 (50 RLV 3683)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3683
Graphic 93 (50 RLV 3893)
Novinka Tip 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3893
Graphic 97 (50 RLV 3897)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3897
Cherkin 50 RLV 1206
5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1206
Imperial 50 RLV 1207
Tip 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1207
Industry Oak 74 (50 RLV 3774)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3774
Industry Oak 94 (50 RLV 3794)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3794
Kronos 50 RLV 1203
5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1203
Luxor 50 RLV 1219
5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1219
Millennium 50 RLV 1703
5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 1703
Noble Oak 14 (50 RLV 3914)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3914
Noble Oak 55 (50 RLV 3955)
Novinka 5mm AKCE na prodejně!
1 145,76 Kč / m²

  Vhodné pro domácí mazlíčky  Ideální pro podlahové topení/chlazení 100% voděodolná   Mimořádná rozměrová stabilta (až 400m2 bez dilatací)   Nejlepší odolnost vůči opotřebení ve...

Kód: 50 RLV 3955
Nahoru
Další produkty